E-umění
E-umění
E-umění
Login:
Heslo:
  Pamatovat heslo
 
   
REGISTRACE  | NOVINKY | UŽIVATELÉ | REDAKCE | PARTNEŘI
« Další

Mé duchovní povídání - celý text.


Potřebuji se podělit s úvahami, nejsem v poznání Pravdy, ale leccos jsem již zažil, také leccos vstřebal z duchovních pravd, knih, to čemu věřím já, že to tak je. Tak se s Vámi podělím o mé povídání.

1. Efekt motýlých křídel, myslím že vědci s tím přišli. Když na jedné straně zeměkoule motýl mávne svými křídly, na druhé straně zeměkoule může vzniknout hurikán. Takto jsme všichni propojeni, a takto se navzájem ovlivňujeme. Já mám Slunce a Merkur ve 12. domě, domě karmy a podvědomí. a píše se že tito lidé s takovým postavením planet, dokážou tajně ovlivňovat o samotě svět a druhé působit na podvědomí své a lidstva. Co uděláš pro sebe dobrého uděláš tak i pro lidstvo a ostatní. Když pomůžeš druhému, pomůžeš tím sobě. Největší pomoc druhým, je pomoc sama sobě, to že člověk na sobě pracuje, mění se a své plody práce nabízí druhým. To je dobro. Když však člověk žije v nevědomosti o sobě a o tom že neví že jsme všichni jedno, Jednota, ubližuje sobě nebo druhým, ovlivňuje tím celek negativně a vše se mu jako bumerang vrací. Největší pomoc od člověka všem, je dosáhnout osvícení, tím příjde z jednoho místa osvícené duše světlo do všech dalších duší. Všichni jsme tu potřební v tomto soukolí vesmíru. Neumím to lépe pojmout.
2. Jednoduše, co učiníš pro druhé, učiníš sobě, co učiníš pro sebe, učiníš tak i pro druhé. Není to žádná novina. Ježíš Kristus říkal, cokoli jste udělali mým maličkým,... udělali jste mě.
3. Jedna částečka Vesmíru, v níž je obsažen celý Vesmír. A je nás jako hvězd, těch částeček, neopakovatelných, a každá v sobě nosí celý vesmír. Nekonečno v každém zrnku, zrnko v nekonečnu dalších zrnek. Neuchopitelné, nepochopitelné, zázračné, magické.
4. nekonečno vesmírů, tvořících nekonečný vesmír.
5. Jeden Zdroj, tvořící nekonečno vesmírů schopných tvořit sami ze sebe další nekonečné vesmíry. V Jednotě všeho se setkáváme, sebou se stáváme. 6. Bůh ve svém stvoření spatří sám sebe, na sebe samého se dívá z nás. Konečné v Nekonečném, nekonečné v konečném.
7. Vidět v druhém sebe, vidět v sobě druhé. Vidět Boha v druhých, vidět jej v sobě, Vše patří jedinému Vědomí Já, Bohu.
8. Není nic, čím bys nebyl, Vše je v tobě, jsi schopen tvořit, také bořit. Jsi nad Dobrem i Zlem, Jsi Pravdou nekonečnou, tak blízko ti je Bůh, tak Blízko že jej nevidíš. Prohlédni tedy ten závoj co se tvým nepravým já nazývá. Jsi Vším a nikdy jsi ničím jiným nebyl než li vším.
9. Zažíváš Dualitu, abys poznal, že vše ... dál mi mozek neslouží. Prostě V Jednotě dualita mizí a ty jsi ve svém pravém Já.
10. Když srdce a Duše volá a začne prahnout opět po duchovním pokrmu Boha, bolí to, srdce i duše si najde cestu, zažehne se božská jiskra a srdce s Duší začne aspirovat, vznikne duchovní plamen který tě vede k Bohu. Bolí to, když jsi oddělený od zdroje. a tím větší touha vzniká.
11. Vše co Duše zažívá na své pozemské pouti ji posouvá k poznání Pravdy, sebe samé, to kým ve skutečnosti je, vždy byla a vždy bude, rozvzpomínává se na sebe.

Předchozí »
BLOG - kategorie: Společnost   Hodnocení: 0.00

Autor: Peter
Vloženo: 04.12.2017 00:43
Shlédnuto: 2290x

Zobrazit všechny blogy autora

 

Hodnotit a vkládat komentář mohou jen registrovaní uživatelé
Hodnocení a komentáře
     

 

 

Eumeni  
HOME | FOTOGRAFIE | VÝTVARNÉ UMĚNÍ | BLOG | KULTURNÍ PROGRAM | REGISTRACE | UŽIVATELÉ | REDAKCE | PARTNEŘI created by WEB-STUDIO
   
www.europeanarts.cz
Home Fotografie Výtvarné umění Blogy Kulturní program